دیروز اصلا روز خوبى نبود و باز من شکست خوردم طبق معمول عادت بدم بهم غلبه کرد و کلا ریده شد به هر چى برنامه اى که داشتم!!!دیروز تنها تونستم یه فصل شیمى به زور بخونم و این اصلا خوب نیست به هیچ عنوان و بازم مثل این بچه کوچولو ها خودم رو بیخود با تبلت سرگرم کردم!!…اشتباه دوم سر زدن مداوم به دایرکت براى اینکه ببینمMچى برام نوشته بود…و خیلى جدى دارم خودم بحث رو کشش میدم…نمیدونم چه مرگمه تو که Mرو قرار بود فقط به چشم یه دوست ببینیش چرا دوباره دارى شروع میکنى://…حالم از اینکه ضعیف الاراده ام بهم میخوره خیلى زیاد…امروز رو با اینکه دیر شروع کردم اما خوب تموم میکنم تا کلى خبر خوشحال کننده آپ کنم اینجا!!!!امروز حتما فیزیک ده رو تموم میکنم…هنوز هم اون عادت بدم داره بهم فشار میاره اما امروز نه نمیذارم به هایسه غلبه کنه امروز با دیروز فرق داره…کلا عدد 68 رو دوست دارم چون کلى مفهوم و خاطره داره براى خودش پس باید امروز بهترین روز درسیم باشه!!!…دوباره این چند روز بابایى داره روى مخ من راه میره…عادت همیشه اشه بهترین کار اینه که خفه خون بگیرم و بیشتر تمرکزم روى درسم باشه!!!باید بیشتر تست بزنم…اى خدا خواهش میکنم کمکم کن…خواهش میکنم نذار بشه مثل سال قبل…خدایا بذار امسال رو با موفقیت تمومش کنم…خدایا توى این دوماه میشه کلى کار بزرگى انجام داد خدایا کمک کن تهران قبول شم…بهم اراده بده اى بارالله بزرگ و مهربون:((

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها